Menu Close

KARJEROS DIENA SENAMIESČIO MOKYKLOJE

Vasario 2-oji Senamiesčio mokykloje- karjeros diena. Šią dieną mokiniai yra supažindinami su įvairiausiomis specialybėmis, įvairiausių sričių atstovais. Mokiniai išgirsta pristatymus ką kiekvienas savo srities specialistas veikia, kaip atrodo jų darbo diena.

Tad šia proga į mokyklą buvo pakviestos, savo specialybę pristatyti ir 5-6-7 klasių mokinius su ja supažindinti – visuomenės sveikatos biuro specialistės. Jos vaikams pristatė bendrai kas yra visuomenės sveikata, ką reikia mokintis ir kokius egzaminus laikyti norint į ją stoti. Kokie šalies universitetai ruošia šiuos specialistus ir kokios perspektyvos baigus studijas.

Kadangi viešnios atstovauja visuomenės sveikatos biurą, kuris šiemet skaičiuoja jau 15-uosius savo darbo metus, jos pristatė biuro veiklą, kokie specialistai ten dirbą ir ką jie dirba. Išklausę specialybės pristatymą, vaikai buvo pakviesti sudalyvauti viktorinoje kahoot programėlėje, apie visuomenės sveikatos specialisto atliekamas funkcijas. Nugalėtojai apdovanoti visuomenės sveikatos biuro įsteigtomis atminimo dovanėlėmis.

 

Visuomenės sveikatos specialistė

Vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Jūratė Prišmontienė

 

Skip to content