Menu Close

KARANTINO ŠVELNINIMAS

Nuo gegužės 18 dienos

Leista atnaujinti veiklą visoms grožio paslaugoms: kūno priežiūros, soliariumo, tatuiravimo, papuošalų vėrimo ir kitoms. Iki šiol veiktą vykdyti galėjo kirpyklos, nagų priežiūros salonai.

Leista lankytis sporto klubuose privačiose treniruotėse. Jas privalės vesti fizinio aktyvumo ar aukšto meistriškumo sporto instruktorius ar fizinio aktyvumo specialistas, o pratybose dalyvauti ne daugiau nei 10 asmenų, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

Leista vykdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų veiklą. Taip pat leistas kontaktinių socialinių paslaugų teikimas, vaikų ir žmonių su negalia dienos ir užimtumo centruose.

 

Atnaujinti renginiai lauke, kai renginyje dalyvauja ne daugiau nei 30 dalyvių ir užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. metrų plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 2 metrų atstumas tarp asmenų.

Leista lankyti ir pacientus, gydančio gydytojo leidimu ir sveikatos priežiūros įstaigos vadovo nustatyta tvarka. Taip sudaroma galimybė vyrams dalyvauti gimdyme.

Leista grįžti į darbo vietas, net jei galima dirbti nuotoliniu būdu. Valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose, valstybės įmonėse darbą organizuoti ir klientus aptarnauti užtikrinant higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmens apsaugos priemonėmis sąlygas arba nuotoliniu būdu.

Leista atnaujinti odontologijos salonų veiklą Iki šiol veikė tik kai kurie odontologijos salonai, o juose buvo galima aptarnauti tik tuose pacientus, kurie turėjo didelių nusiskundimų.

Nuo gegužės 30 dienos

Atnaujinti renginiai vidaus patalpose, kai renginyje dalyvauja ne daugiau nei 30 dalyvių ir užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. metrų plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 2 metrų atstumas tarp asmenų.

Skip to content