Menu Close

Kam reikalingas vanduo?

Kovo 22-ąją minima Pasaulinė vandens diena, kurios tikslas – skatinti kiekvieno žmogaus sąmoningą požiūrį į didžiulę vandens svarbą.

Senamiesčio mokyklos visuomenės sveikatos specialistė kovo mėnesį lankėsi  pas 1 – 3 klasių mokinius. Pamokėlių metu vaikams buvo rodomi mokomieji filmukai apie vandens svarbą, naudą ir reikalingumą žmogui ir mūsų visai planetai. Kad vanduo iš žemės gelmių tekėtų mūsų namuose, reikia ilgo proceso. Vaikai taip pat supažindinti ir su vandens tarša, kas yra didieji vandens teršėjai ir kokios pasekmės nutinka dėl to. Nors mūsų planetą didžiąja dalimi sudaro vanduo, tinkamo gerti vandens yra vos apie 1 proc. todėl būtina jį saugoti ir tausoti. Nes be vandens neegzistuotų jokia gyvybė!

Po filmukų peržiūros ir diskusijų vaikučiai gavo užduotėlę – mokiniai gavo po lašelį, kurį savo nuožiūra turėjo papuošti piešinukais, užrašais kam naudingas vanduo ar kas jį teršia. Papuošę vandens lašelius vaikai su mokytojomis pasipuošė savo klasės duris. Taip visi paminėjome Pasaulinę vandens dieną, kurios šūkis šiais metais „Vanduo – taikai!“

 

 

 

 

Visuomenės sveikatos specialistė

vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Jūratė Prišmontienė

        

Skip to content