Menu Close

JAUNIMO NAKTIS SAVIVALDYBĖJE

2024 m. sausio 26 d. penktadienio vakarą į Plungės rajono savivaldybę rinkosi Plungės rajono jaunimas. Pirmąkart ne tik Plungėje, bet ir visoje Lietuvoje suorganizuotas renginys „Jaunimo naktis Savivaldybėje“.
✅Leisti naktį Savivaldybėje rinkosi jaunimas – 8–12 klasių moksleiviai – iš viso rajono, atvykę kartu su lydinčiais mokytojais. Dalyvavo 120–130 jaunuolių.
✅„Jaunimo naktis Savivaldybėje“🌙 metu kvietėme užsukti į Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro erdvę,kurioje Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorė kvietė jaunuolius pagilinti žinias apie psichoaktyvių medžiagų žalą žmogaus organizmui ir sudalyvauti 15 klausimų „Kahoot“ protmūšyje. Visuomenės sveikatos specialistės kvietė sudalyvauti pirmos pagalbos teikimo įgūdžių mokymuose ir fizinio aktyvumo veiklose
✅Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro erdvėje jaunuoliai turėjo galimybę atlikti užduotis, kuriose dalyvių laukė staigmenos…
✅Dėkojame visiems dalyvavusiems su gera nuotaika ir noru sveikai bei smagiai praleisti laiką Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro erdvėje!!!

 

 

JPSPP koordinatorė

Skip to content