Menu Close

Įvyko protų mūšio „Būk nepriklausomas ir atsakingas “ finalas

Kiekvienų metų lapkričio trečiąjį ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Šiemet Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės policijos komisariatu šiai dienai paminėti organizavo protų mūšį „Būk nepriklausomas ir atsakingas kuris buvo skirtas 9-10 klasių Plungės rajono mokiniams.

Protų mūšis organizuotas siekiant ne tik paminėti Tarptautinę nerūkymo dieną, bet ir atkreipti moksleivių dėmesį į psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo sukeliamą žalą žmogaus sveikatai bei susipažinti su teisiniu reglamentavimu. Protų mūšyje „Būk nepriklausomas ir atsakingas“ dalyvavo 6 Plungės rajono mokyklos. Protų mūšis pradėtas nuo pirmojo, atrankinio, turo. Protų mūšio pirmasis turas startavo lapkričio 13 dieną Plungės “Saulės“ gimnazijoje, o finišavo Plungės Senamiesčio mokykloje.

Dalyvavusios  komandom teko išsikovoti teisę varžytis 2019 m. sausio 31 dienos finale

Protų mūšio finalas vyko 2019 m.  sausio  31 dieną, 15 val.,  aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonoje. Finalo laimėtojai:

  1. Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos komanda, turės progą išbandyti dažasvydžio pramogą.
  2. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazijos komanda, apsilankys Rietavo baseine.
  3. Šateikių pagrindinės mokyklos komanda, išbandys kartingus.

Likusieji dalyviai apdovanoti Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir  Plungės policijos komisariatu įsteigtais prizais.

 

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras .

Skip to content