Menu Close

Iniciatyva „Judanti klasė 2022“

Jau antrą kartą Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras kartu su partneriais Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru kvietė mokyklas įsitraukti į iniciatyvą „Judanti klasė 2022“, kuri startavo nuo 2022 m. gegužės 2 d.

Šių metų iniciatyva yra paskirta Ukrainos vaikams ir jos šūkis „Judam už Ukrainos vaikus. Būkim sveiki ir saugūs kartu!“

Šia iniciatyva siekiama ne tik pagerinti mokinių fizinę ir emocinę sveikatą bei paskatinti daugiau judėti, bet ir mintimis palaikyti Ukrainos vaikus, kurie karo akivaizdoje negali džiaugtis gyvenimu, laisvai judėti, būti saugūs. Palaikome Ukrainos vaikus, kurie patiria baimę, agresiją, nepriteklių.

Mokyklos įsitraukė į iniciatyvą bendram tikslui – formuoti vaikams natūralų fizinio aktyvumo įprotį, gerinti emocinę sveikatą naudojant įvairius judėjimo elementus, didinti bendruomeniškumo jausmą tuo pačiu solidarizuojantis ir palaikant ukrainiečių vaikus.

„Judanti klasė 2022“ – tai tokia klasė, kurioje visi kartu ir kiekvienas atskirai stengiasi kuo daugiau judėti, kelti sau ir draugams gerą nuotaiką, ne lenktyniauti, o draugiškai įsitraukti į aktyvias veiklas ir savo geru pavyzdžiu įkvėpti kitus.

Iniciatyvoje gali dalyvauti įvairaus amžiaus vaikų grupės iš ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokyklų ir mokinių klasės iš bendrojo ugdymo mokyklų. Mokyklos šioje iniciatyvoje dalyvauja savanoriškai, pačios nuspręsdamos, kurių klasių mokiniai ar ikimokyklinių, priešmokyklinių grupių vaikai dalyvaus.

Mokyklų administracijos sudarė palankias sąlygas mokiniams įsitraukti į šią iniciatyvą, padės ją realizuoti ir kartu didins fizinį aktyvumą savo mokykloje.

Organizatorių parengtos rekomendacijos ir fizinio aktyvumo užduotys padės įgyvendinti iniciatyvą. Daugelis mokyklų prisijungė prie iniciatyvos ir registravosi čia: https://forms.gle/kCCCmnhPnUd6P55i6.

 

 

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos stiprinimo skyriaus informacija

back

 

Skip to content