Menu Close

Informacine medžiaga tėvams, kuri aktuali koronaviruso infekcijos (COVID-19) pandemijos metu

Visame pasaulyje šeimoms tenka prisitaikyti prie su koronaviruso infekcija (COVID-19 susijusių pokyčių. Nepaisant to, kad izoliacija gali reikšti galimybę daugiau laiko praleisti su šeimos nariais ir gerinti tarpusavio santykius, daugelis tėvų ar globėjų išgyvena prieštaringus jausmus bei iššūkius. Svarbu atsiminti, kad susidurdami su tam tikromis aplinkybėmis ir į jas reaguodami nesate vieni.

Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo prevencijos biuras (toliau – UNODC) vadovaudamasis patirtimi stiprinant šeimos įgūdžius daugelyje pasaulio šalių, ir bendradarbiaudamas su kitomis Jungtinių Tautų organizacijomis, parengė informacinę medžiagą, kuria siekiama padėti tėvams ar globėjams, kaip galima palengvinti šį laikotarpį. Informacinė medžiaga pateikiama kaip socialinės informacinės kampanijos „Pirmiausia – išklausyk“ (angl. Listen First) dalis, kurios  tikslas – skatinti palaikyti mokslo įrodymais pagrįstą prevenciją tam, kad vaikai augtų laimingi ir atsparūs neigiamiems rizikos veiksniams.

Dalinames Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo prevencijos biuro ir kitų Jungtinių tautų organizacijų parengta informacine medžiaga tėvams, kuri aktuali koronaviruso infekcijos (COVID-19) pandemijos metu.

  

Skip to content