Menu Close

Futbolas vaikščiojant vyresnio amžiaus žmonėms

Birželio 3 d. startavo Futbolas vaikščiojant vyresnio amžiaus žmonėms.  Veikla yra NEMOKAMA ir skirta vyresnio amžiaus žmonėms nepaisant ar moka žaisti futbolą ar ne. Užsiėmimai vyksta su instruktoriais ar treneriais, todėl visko, ko reikia veiklai dalyviai yra išmokomi, visas reikalingas inventorius suteikiamas.

Užsiėmimai vyksta Mendeno g. 7, penktadieniais, 10 val. ryte, gryname ore. Birželio 10 d. treniruotę ves Futbolo treneris, kūno kultūros mokytojas, Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadybininkas, svečias iš Kauno Martynas Karpavičius .

Futbolas vaikščiojant – tai mažojo futbolo versija, kuri sugalvota ir reglamentuota kaip atskira žaidimo rūšis siekiant įtraukti į žaidimą senjorus.

Pagrindinis žaidimo principas – rungtynių metu viena žaidėjas negali bėgti, jo koja turi visuomet liesti žiemę. Pašokti galima tik stovint vietoje ar priimant kamuolį, o kamuolys galva nemušamas. Pats žaidimas nėra kontaktinis – leidžiamas tik minimalus susidūrimas, todėl tikimybė sportuojant patirti traumą sumažėja iki minimumo. Žaidžiama aikštelėje su mažesniais vartais, priklausomai nuo žaidėjų skaičiaus.

Kviečiame prisijungti vyresnio amžiaus žmones prie Plungėje vykstančio Futbolo vaikščiojant.

Informacija ir registracija tel. 8 670 22926

Skip to content