Menu Close

Fizinis aktyvumas vyresnio amžiaus žmonėms

Tęsiame NEMOKAMUS fizinio aktyvumo užsiėmimus skirtus vyresnio amžiaus žmonėms. Šį kartą kviečiame prisijungti prie kineziterapijos užsiėmimų, kuriuos veda kineziterapeutė Dovilė Vaičiukauskienė. Kadangi fizinis aktyvumas svarbus ir naudingas ne tik fizinei gerovei, bet ir emocinei būklei, norime kiekvienam senjorui suteikti džiaugsmo – aktyvias, paprastas mankštas paversdama į muzikinę, ritmingą treniruotę, kurios metu jie ne tik sustiprins savo kūną, bet ir pagerins nuotaiką. Muzikos ritmu senjorai įdarbins tiek kūną, tiek protą, pasikraus energijos ir motyvacijos visai savaitei. Taip pat susipažins ir pabendraus su naujais žmonėmis, įgaus naudingų žinių apie aktyvesnę kasdienybę namuose.

Šių užsiėmimų metu sieksime susidraugauti su fiziniu aktyvumu kitu kampu – muzikos ir šokio ritmu. Būgnų lazdelės ir gimnastikos kamuoliai bus pagalbiniai darbo įrankiai, o pagrindinis variklis – kūnas ir protas, siekiant įsiminti ir atkartoti vedančiojo judesius. Mušant ritmą lazdelėmis, muzikos ir judesio ritmu – šypsenų ir geros nuotaikos tikrai netrūks! Pradėsime palengva, dirbsime saugiai, darydami pertraukėles ir laikydamiesi atsargumo taisyklių. Per susitikimus visi susipažinsime, pasišnekėsime apie kiekvieno sveikatos būklę, apsitarsime dėl rizikos veiksnių, būtinų atsargumo priemonių ir pradėsime mankštintis.

Visų treniruočių metu pagerinsime imuninės sistemos veiklą, malšinsime  streso ir miego sutrikimus, sustiprinsime raumenis, pagerinsime pusiausvyrą ir koordinaciją, įgausime energijos ir motyvacijos, atrasime naujų pažinčių, pagerinsime socialinį gyvenimą, o svarbiausia jausimės laimingesni!

 

Kviečiame visus vyresnio amžiaus žmones į NEMOKAMUS  kineziterapinius užsiėmus ketvirtadieniais 10.30 val. Aktyvaus poilsio ir pramogų zonoje, kuriuos dovanoja Plungės žmonėms kineziterapeutė Dovilė. Registracija būtina tel. 8 670 22926. Dalyvavimas su Galimybiu pasu.

Skip to content