Menu Close

Efektyvios tėvystės įgūdžių ugdymo programa tėvams, auginantiems 0 – 6 metų vaikus

Efektyvios tėvystės įgūdžių ugdymo programa tėvams, auginantiems 0 – 6 metų vaikus

Tapus tėvais, dažnai iškyla pačių įvairiausių, keisčiausių klausimų, nes norima būti teisingais, empatiškais ir vaikų poreikius atliepiančiais tėvais. Efektyvi tėvystė – iššūkis kiekvienai šeimai, su kuriuo susidoroti reikia ne tik fizinių, bet ir emocinių įgūdžių.

Efektyvios tėvystės įgūdžių ugdymo programos metu susipažinsime su šio amžiaus tarpsnio ypatumais ir jų įtaka vaiko elgesiui, mokysimės veiksmingų bendravimo su vaikais būdų, emocijų atpažinimo ir lavinimo metodų, lavinsime tėvų pozityvios disciplinos taikymo įgūdžius. Užsiėmimų metu vyks diskusijos, bus dirbama porose ir mažose grupėse, aptariamos probleminės situacijos ir ieškoma bendrų atsakymų, sprendžiant jas, gilinamos teorinės žinios apie tėvystę. Užsiėmimų metu bus stiprinimas tėvų pasitikėjimas savimi, savo mintimis ir gebėjimais auklėti vaikus.

Preliminarios užsiėmimų temos, kurios gali būti koreguojamos, atsižvelgiant į grupės poreikius:

  • „Vaiko raida iki 6 metų: kas vyksta, ką daryti, ko nedaryti?“;
  • „Efektyvaus ryšio su vaiku užmezgimas“;
  • „Apie tėvų ir vaikų jausmus: nuo atpažinimo iki valdymo“;
  • „Taisyklių ir ribų svarba ankstyvame amžiuje“;
  • „Netinkamo elgesio priežastys ir korekcijos būdai“.

Užsiėmimus ves psichologė Agnė Burkauskaitė. Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu (ZOOM platformoje). Vieno užsiėmimo trukmė 1,5 val.

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos, prašome, kreiptis į psichologę Agnę Burkauskaitę el. paštu agne@pigrupe.eu arba tel. +37061636195.

Skip to content