Menu Close

ATŠVAITŲ AKCIJA AKADEMIKO ADOLFO JUCIO PROGIMNAZIJOJE IR KULIŲ GIMNAZIJOJE

Spalio 25 ir 27 dienomis akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje ir Kulių gimnazijoje nuo ankstaus ryto buvo vykdoma atšvaitų dalinimo akcija „Saugus, kai matomas!“ Tad jei vis dar tokio neturėjai – atšvaitas buvo dovanojamas!

Atšvaitai – tai efektyvi asmens saugumo priemonė, padedanti apsisaugoti nuo nelaimingų eismo įvykių. Nepaisant perspėjimų apie atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimo svarbą tamsiuoju metu bei atšvaitų dalinimo akcijų, atšvaitai naudojami vis dar nepakankamai.

Todėl Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su Klaipėdos apskrities vyriausiuoju policijos komisariato pareigūnais inicijavo šią akciją.

Policijos pareigūnė Lina ir mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Irena priminė gimnazijos bendruomenei kaip taisyklingai atšvaitus nešioti. Kadangi pėstiesiems dažnai tenka eiti važiuojamąja kelio dalimi, o pėstieji pamiršta pasirūpinti savo saugumu ir nesegi atšvaitų, todėl transporto priemonių vairuotojai prastai juos mato. Išskirtas tamsus paros metas, kuomet svarbiausia visiems būti matomiems. Linkime visiems pasirūpinti savo saugumu ir tinkamai  nešioti savo talismaną – ATŠVAITĄ!

 

Visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Irena Lapienė

Skip to content