Menu Close

ATNAUJINTA VEIKLA VAIKŲ LOPŠELYJE – DARŽELYJE VYTURĖLIS

Kaip ir visoje Lietuvoje, gegužės 18 d., savo veiklą atnaujino ir Plungės vaikų lopšelis – darželis „Vyturėlis“. Pirmadienį darželį lankė 77, antradienį  – 79, trečiadienį – 84, ketvirtadienį – 83 vaikai. Veikia 6 grupės: 2 – lopšelio, 1 – priešmokyklinukų, 3 – ikimokyklinukų.

Dirbame laikantis visų rekomendacijų. Kiekvieną rytą visi darželio darbuotojai pildo deklaracijas, taip patvirtindami, kad jų sveikatos būklė nekelia povojaus vaikų ir kitų darbuotojų sveikatai. Didelį dėmesį skiriame patalpų vėdinimui – kiekvienas vėdinimas yra fiksuojamas grupių vėdinimo grafike. Vaikų sveikatos būklę nuolat stebi grupėse dirbančios mokytojos ir jų padėjėjos. Šiuo metu lopšelio grupėse nuolat dirba dvi padėjėjos. Visą veiklą, susijusią su vaikų ir darbuotojų sveikata, nuolat stebi ir suteikia reikiamą pagalbą Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti veiklą darželyje.

Kiek įmanoma daugiau veiklų stengiamės perkelti į lauke esančias erdves. Vaikai, ypač vyresnio amžiaus, yra labai patenkinti, kad galėjo grįžti į savo mylimą darželį. Nors dirbame sugriežtintomis sąlygomis, visi darželio darbuotojai stengiasi, kad vaikai darželyje jaustųsi kaip namie ir, kad ateinantį rytą būtų kuo mažiau ašarų.

  

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro

visuomenės sveikatos specialistė Margarita Ruškienė

Skip to content