Menu Close

Aktyviai ir smagiai su šiaurietiškomis lazdomis

Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo netradicinėse fizinio ugdymo pamokose, kurių metu susipažino su šiaurietiško ėjimu (ŠĖ). Užsiėmimus vedė Plungės r. sav. visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje.

Pamokų metu vaikai sužinojo, kad ŠĖ yra vienas iš sveikatingumo stiprinimo būdų, padedantis gerinti fizinę savijautą, laikyseną ir ištvermę. Specialistė mokinius mokė taisyklingai laikyti lazdas, aiškino pagrindinius ėjimo principus bei kartu atliko įvairius apšilimo ir mankštos pratimus. Vėliau mokiniai praktiškai mokėsi taisyklingai žingsniuoti ir derinti rankų bei kojų judesius einant su lazdomis.

Užsiėmimai suteikė daug teigiamų emocijų ir geros nuotaikos!

 

Visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti sveikatos priežiūra mokykloje

Simona Kazlauskienė

 

 

Skip to content