Menu Close

Akimirkos iš seime vykusio- Priklausomybių prevencijos komisijos ir Sveikatos reikalų komiteto sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitečio posėdžių

2018 m. lapkričio 21 d. LR Seime vyko Priklausomybių prevencijos komisijos ir Sveikatos reikalų komiteto sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitečio posėdžiai, kuriuose dalyvavo posėdžių nariai bei Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė.

Priklausomybių prevencijos komisijos posėdyje kartu su komisijos nariu Jonu Varkaliu ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biuro asociacijos atstovais iš Vilniaus miesto, Kauno miesto, Kaišiadorių rajono aptarta Ankstyvosios intervencijos programos įgyvendinimas savivaldybėse: patirtis ir iššūkiai, Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija ir pagalba, „Priklausomybių mažinimo Plungės rajono savivaldybėje 2018-2025 metų programa“ geroji patirtis.

Savivaldybių visuomenės sveikatos biuro asociacijos atstovai iš Vilniaus miesto, Kauno miesto, Jonavos rajono, Plungės rajono savivaldybių visuomenės sveikatos biurų dalyvavo LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitečio posėdyje, kurio metu komisijos nariai ir renginio dalyviai diskutavo apie moksleivių sveikatos tausojimo ir stiprinimo priemonių mokyklose efektyvumo parlamentinę kontrolę.

Skip to content