Menu Close

Akcija ,,Būk saugus vandenyje ir prie vandens‘‘ neįvyks dėl oro sąlygų

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariatu, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnyba, bei Plungės rajono savivaldybe organizuoja prevencinę akciją ,,Būk saugus vandenyje ir prie vandens‘‘ liepos 3 d. 13 val., ,,Plokštinės“ stovyklavietėje.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komanda pademonstruos skęstančiojo gelbėjimo operaciją. Papasakos gyventojams kaip atpažinti skęstantį žmogų, kokių veiksmų ir priemonių reikėtų imtis gelbėjant skęstantį bei kaip apsaugoti save. Pademonstruos turimą gelbėjimo įrangą ir techniką.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistai mokys teisingai suteikti pirmąją pagalbą skendusiam, praradusiam sąmonę, užspringusiam, perkaitusiam saulėje asmeniui.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai supažindins kaip apsaugoti savo daiktus, taip pat primins elgesio taisykles viešojo vietoje bei atsakomybes, kurios numatytos už pažeidimus viešoje vietoje.

Skip to content