Menu Close

kiekvieno mėnesio 15 dieną kviečiame pasidaryti Kūno masės analizę su konsultacija

PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURUI JAU 15!

2024 m. Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ŠVENČIA 15 GIMTADIENĮ ir kviečia Plungės bendruomenę jį švęsti kartu!

Ta proga kviečiame visus NEMOKAMAI 2024 m. kiekvieno mėnesio 15 dieną į Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą pasidaryti Kūno masės analizę su konsultacija.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro misija – teikti aukštos kokybės ir mokslu pagrįstas visuomenės sveikatos paslaugas, puoselėjant gyventojų sveikatą, siekiant geresnės gyvenimo kokybės ir ilgesnių sveiko gyvenimo metų.

2024-ieji metai Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kolektyvui ir Plungės rajono savivaldybės žmonėms ypatingi tuo, kad įstaiga pradeda skaičiuoti 15-us nuoseklaus darbo visuomenės sveikatos srityje metus. Įstaigos veikla vis labiau įgauna realią, apčiuopiamą prasmę. Kaip žinia, rezultatai visuomenės sveikatos stiprinimo srityje nepasimato iš karto. Tam reikalingos investicijos: laikas, energija, žinios, reguliarus darbas su savimi, įpročių kontrolė. Nuoseklumas, nuolatinis sveikatos gerinimo strategijų peržiūrėjimas ir atnaujinimas svarbus ne tik individualiame, bet ir sisteminiame lygmenyse. Džiugu, kad vis dažniau sulaukiama atsiliepimų, jog Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro teikiamos paslaugos pakeitė gyvenimą gerąja prasme – suteikė naudingų žinių, kurios vėliau padėjo pagrindus atsirasti sveikiems įpročiams ir geresnei gyventojų sveikatai. A. Šopenhaueris yra pasakęs: ,,Kiekviena tiesa turi įveikti 3 etapus: iš pradžių ji sulaukia pašaipos, vėliau – abejonės ir galiausiai apie ją kalbama, kaip apie savaime suprantamą dalyką“.

Registracija būtina tel. +370 673 34 028 arba el.p. koordinatorius@plungesvsb.lt

Skip to content