Menu Close

Gimtadienį pradėkime energingai su 15-os MANKŠTŲ programa!

2024 m. Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ŠVENČIA 15 GIMTADIENĮ ir kviečia Plungės bendruomenę jį švęsti kartu!
Gimtadienį pradėkime energingai su 15-os MANKŠTŲ programa!
Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro misija – teikti aukštos kokybės ir mokslu pagrįstas visuomenės sveikatos paslaugas, puoselėjant gyventojų sveikatą, siekiant geresnės gyvenimo kokybės ir ilgesnių sveiko gyvenimo metų.
2024-ieji metai Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kolektyvui ir Plungės rajono savivaldybės žmonėms ypatingi tuo, kad įstaiga pradeda skaičiuoti 15-us nuoseklaus darbo visuomenės sveikatos srityje metus. Įstaigos veikla vis labiau įgauna realią, apčiuopiamą prasmę. Kaip žinia, rezultatai visuomenės sveikatos stiprinimo srityje nepasimato iš karto. Tam reikalingos investicijos: laikas, energija, žinios, reguliarus darbas su savimi, įpročių kontrolė. Nuoseklumas, nuolatinis sveikatos gerinimo strategijų peržiūrėjimas ir atnaujinimas svarbus ne tik individualiame, bet ir sisteminiame lygmenyse. Džiugu, kad vis dažniau sulaukiama atsiliepimų, jog Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro teikiamos paslaugos pakeitė gyvenimą gerąja prasme – suteikė naudingų žinių, kurios vėliau padėjo pagrindus atsirasti sveikiems įpročiams ir geresnei gyventojų sveikatai. A. Šopenhaueris yra pasakęs: ,,Kiekviena tiesa turi įveikti 3 etapus: iš pradžių ji sulaukia pašaipos, vėliau – abejonės ir galiausiai apie ją kalbama, kaip apie savaime suprantamą dalyką“.
Fizinis aktyvumas – būtinas sveikos gyvensenos veiksnys.
Kviečiame prisijungti į 15 NEMOKAMŲ MANKŠTŲ šeštadieniais 10.00 val. nuo 2024 m. sausio 13 d.
INFORMACIJA ir REGISTRACIJA tel. 8 673 34 028
Skip to content