Menu Close

Viktorina – „Vanduo ir Žemė“

Kasmet kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, nes prasideda astronominis pavasaris, o kovo 22-ąją —  Pasaulinė vandens diena, kurios tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį, priminti neabejotiną jo svarbą kiekvienai gyvai būtybei.

Kovo 14 ir 30 dienomis Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus  gimnazijos 1 – 6 klasių moksleiviai paminėjo Pasaulinę vandens ir žemės dieną dalyvaudami viktorinoje „Vanduo ir Žemė“. Atsakinėdami į viktorinos klausimus dalyviai prisiminė vandens reikšmę gyvybei, pagilino žinias apie mūsų planetą – Žemę, kuri yra nuostabi, tik mes, žmonės, ją labai teršiame ir nesaugojame. Už gerą nuotaiką ir puikius atsakymus į viktorinos klausimus visi dalyviai gavo prizus bei padėkos raštus.

Apibendrindama renginį visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Inga  palinkėjo gerti daugiau vandens, būti sveikiems, tausoti mūsų Žemės išteklius, neteršti, nešiukšlinti ir mylėti savo planetą!  Taip pat ji padėkojo Plungės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už prizus bei visiems kitiems, prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo.

Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Inga Virketė

 

 

Skip to content