Menu Close

Vasaros stovykla „Judėjimo džiaugsmas 2022“ akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija organizavo dieninę vasaros stovyklą „Judėjimo džiaugsmas“, kuri remta Plungės r. savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos (vasaros stovyklos) programos lėšomis. Stovykloje dalyvavo 10-13 metų amžiaus mokiniai. Stovykla vyko 2022 m. birželio 30 – liepos 8 dienomis. Stovyklos tikslas buvo suteikti vaikams galimybę aktyviai ir prasmingai leisti laisvalaikį. Stovyklos metu užėmėme mokinius veikla, skatinančia savęs ir savo aplinkos pažinimą, bendravimą ir bendradarbiavimą, kūrybinį bei kritinį mąstymą, norą prasmingai ir turiningai leisti savo laisvalaikį, supažindinome vaikus su įvairiomis aktyvaus poilsio formomis.

Rytinė veikla buvo organizuota gryname ore, kur mokiniai, susibūrę į komandas, nuotaikinga žaidimų forma atliko mankštą, vėliau kūrė koliažus iš gamtinių medžiagų (kankorėžių, lapelių, pagaliukų, spyglių…), žaidė įvairius žaidimus, kūrė piešinius su dažais bei kreidelėmis, įamžinome savo šešėlius, gaminome burbulus, dalyvavome aktyvioje viktorinoje, rinkome akmenis ir iš jų dėliojome žodžius, pynėme apyrankes, kurios simbolizuoja draugystę…

Veiklos vyko mokyklos vidiniame bei išoriniame kieme, stadione. Taip pat mokiniai smagiai leido laiką piknikaudami bei žaisdami judriuosius žaidimus.

Stovyklautojai buvo aktyvūs, draugiški, ištvermingi. Susirado naujų draugų ir patyrė daug neišdildomų įspūdžių.

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,
Irena Lapienė

Skip to content