Menu Close

Vasario mėnesį vyko lytiškumo ugdymo paskaitos-užsiėmimai „Mylėti = naudotis ? ..“

Vasario mėnesį Plungės rajono Platelių gimnazijoje, Plungės Senamiesčio mokykloje ir Plungės Ryto pagrindinėje mokykloje, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo lytiškumo ugdymo paskaitas-užsiėmimus „Mylėti = naudotis ? ..“, kuriuos vedė Lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai lektorės iš Kretingos Aušra Mizgirienė ir Aurelija Poškuvienė.

Paskaitos-užsiėmimai buvo skirti  stiprinti jaunuolių savivertę, teigiamą savęs vertinimą, ugdyti pagarbą savo ir kitų žmonių lytiškumui, geriau pažinti save, atskleidžiant lytiškumo žavesį ir svarbą bei tinkamą elgesį su savimi ir kitais, taip pat supažindinti su paauglystėje vykstančiais pokyčiais ir mokyti užmegzti sveikus ryšius su savo ir priešingos lyties atstovais, ugdyti gebėjimą įsipareigoti kitam asmeniui ir prisiimti atsakomybę už savo pasirinkimus.

Savęs pažinimas ir savigarba remiasi tuo, kad visos asmenybės dalys yra pažįstamos, priimamos, gerbiamos ir vertinamos.

Jaunuoliai įgijo žinių, kurios padės vertinti save kaip asmenybę, gebančią daryti savarankiškus sprendimus, pasitikėti savimi, kurs ir palaikys draugiškus, bendradarbiavimu grįstus santykius su kitais.

 

 

JPSPP koordinatorė Giedrė Bubelienė

 

Skip to content