Menu Close

Vaikščiojimas su šiaurietiškomis lazdomis Kulių gimnazijoje

Kasdien mus pasiekia įvairi informacija apie sveikos gyvensenos patarimus. Vienas iš tokių – norint palaikyti gerą sveikatą ir jaustis puikiai, svarbu kas dieną judėti. Nesiekiantiems olimpinių aukštumų ir norintiems tiesiog būti fiziškai aktyviais, itin rekomenduojamas ėjimas su šiaurietiškomis lazdomis.

Todėl, birželio 1 dieną Kulių gimnazijoje vyko netradicinės kūno kultūros pamokos – „ABC šiaurietiškas vaikščiojimas“. Užsiėmimus vedė mokyklos visuomenės sveikatos specialistė. Ji papasakojo kokia nauda žmogaus kūnui pradėjus vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, pamokė taisyklingai vaikščioti, išmokė įvairių pratimų. Mokiniai sužinojo, kad šiaurietiškos lazdos padeda efektyviau judėti, stiprina sveikatą  yra visiems lengvai prieinamas ir pasaulyje populiarus kūno treniravimo būdas. Specialistė parodė, kaip teisingai užsidėti lazdas, kaip teisingai vaikščioti, kokie su lazdomis atliekami pratimai. Šiaurietiško ėjimo mokėsi pradinių klasių mokiniai.

Džiaugiamės, kad turėjome galimybę susipažinti su puikia visiems lengvai įveikiama kūno treniravimo, bei sveikatą stiprinančia priemone.

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,
Irena Lapienė

Skip to content