Menu Close

,,Sveikatinimo palapinė‘‘ Plungės JOMARKE

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ,,Sveikatinimo palapinėje‘‘ Plungės JOMARKO metu apsilankė gausybė lankytojų!

Rugsėjo 21 d., Plungės Senamiesčio aikštėje, nuo pat ryto šurmuliavo tradicinis didysis Plungės Jomarkas, kuriame buvo ne tik prekyba, bet ir įvairios varžytuvės, koncertai, kitos linksmybės, taip pat sveikuoliškai ,,Sveikatinimo palapinėje‘‘ praleisti laika kvietė Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.
,,Sveikatinimo palapinėje‘‘ Plungiškiai ir miesto svečiai galėjo atlikti kūno sudėties analizę, pasimatuoti arterinį kraujo spaudimą, taip pat lankytojus supažindinome su taisyklinga dantų priežiūrą, apžvelgėme ir diskutavome apie sveikos mitybos piramidę, supažindinome su pagrindiniais sveikos mitybos principais. Aptarėme fizinio aktyvumo piramidę, atlikome fizinio aktyvumo užduotis taip pat gyventojai turėjo galimybę sudalyvauti sveikatos žinių viktorinoje, pasukti ,,Sveikatos žinių ratą‘‘ ir laimėti biuro prizus.
Visi norintieji galėjo pasikonsultuoti su visuomenės sveikatos priežiūros specialistais sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo temomis, įsigyti aktualios padalomosios medžiagos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


7 × = dvidešimt aštuoni

Skip to content