Menu Close

SUSITIKIMAS SU JPSPP KOORDINATORE AKADEMIKO ADOLFO JUCIO PROGIMNAZIJOJE

Vasario 27 dieną, akademiko Adolfo Jucio progimnazija, į svečius pakvietė Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų  koordinatorę Moniką Šakinę, kad aštuntokams pristatytų Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) teikimo modelį.

Plungės rajono jaunimas nuo 14 iki 29 metų amžiaus, besikreipiantis į JPSPP koordinatorių dėl sveikatos, arba emocinių sutrikimų, sveikatos priežiūros paslaugas gauna supaprastinta tvarka. Jaunimo koordinatorė labai išsamiai ir nuosekliai išaiškino jaunimui kokią konkrečiai veiklą vykdo JPSPP koordinatorius – sveikatos stiprinimo, prevencijos, konsultavimo ir stebėsenos teikimą savivaldybėje remiantis 8 algoritmais. Informavo, kad teikiamos mobilios paslaugos, vykdomos anonimiškos individualios konsultacijos, vykdoma atvejo vadyba, vedamos paskaitos su lektoriais, nemokamos asmeninės psichologo bei sveikos gyvensenos konsultacijos, grupiniai užsiėmimai, suteikiama galimybė gauti sveikatos priežiūros paslaugas „žaliojo koridoriaus“ principu. Papasakojo, kad nuo 2020 metų rugsėjo 25 dienos Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras yra pasirašęs sutartį su sveikatos priežiūros įstaiga – A. Klišonio komercine firma „Inesa“ dėl „Žaliojo koridoriaus“ modelio įdiegimo jaunuoliams. Pagal besikreipiančiojo individualų poreikį, jaunuolis yra nukreipiamas į sveikatos priežiūros įstaigą „Inesa“, kur atsakingas asmuo įvertinęs situaciją, gali paslaugas suteikti greitai bei efektyviai.

Esame dėkingi už šiltą ir produktyvų susitikimą su JPSPP koordinatore Monika, kuri neabejotinai suteikė informacijos ir paskatino jaunuomenę, besirenkančią sveikesnį gyvenimo būdą, kreiptis pagalbos, kur jiems bus suteikiamos savalaikės, kokybiškos ir prieinamos paslaugos.

 

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,
Irena Lapienė

 

Skip to content