Menu Close

Su jaunuoliais aptarta kas įtakoja mūsų psichinę sveikatą

Dalinamės įspūdžiais! Įgyvendinant projektą „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio diegimas Plungės, Mažeikių ir Tauragės rajonuose“ organizuojame paskaitas jaunuoliams jiems aktualiomis temomis.

Šį kartą sausio 24-28 dienomis Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijas bei Liepijų mokyklos Šateikių skyrių aplankė nuostabi lektorė Gintarė Razulevižiūtė, kuri su jaunuoliais kalbėjo apie: neigiamo depresijos poveikio sveikatai mažinimą, neigiamo savižudybių ir savižalos poveikį sveikatai. Taip pat jaunuoliai susipažino su psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio galimu neigiamu poveikiu.

Būtent šiose srityse jaunuoliais labiausiai nukentėjo pandemijos metu. Įvairūs ribojimai ir atskirtis sąlygojo psichologinių sutrikimų padažnėjimą. Tai galėjo lemti ir išaugusį psichoaktyvių medžiagų bei alkoholio vartojimą. Todėl visuomenės sveikatos specialistai kreipia ypatingą dėmesį prevencijai šioje srityje.

Tai tikrai nepaskutinis kartas kai matomės su lektore Gintare. Dėkojame mokykloms už šiltą priėmimą. Nori, kad lektorius atvyktų ir į tavo mokyklą?

Susisiek:

koordinatorius@plungesvsb.lt

tel. nr. +37067334028

 

Skip to content