Menu Close

Specialiojo ugdymo centre protų mūšis „Gyvenkime sveikiau“

Spalio 20dieną 7-10 specialiosios klasės mokiniai aktyviai dalyvavo protų mūšyje „Gyvenkime sveikiau“.

Spalio 16-toji yra minima Pasaulinė maisto diena. Todėl šio protų mūšio „Gyvenkime sveikiau“ tikslas buvo paminėti šią maisto dieną ir atkreipti dėmesį į sveiką mitybą.

Protų mūšyje dalyvavo beveik visi kiekvienoje klasėje besimokantys mokiniai. Viktorinos užduotys buvo įvairios: klausimai su atsakymų variantais,  į kitus klausimus reikėjo atsakyti patiems.

Vertinimo komisijoje balus skaičiavo ir vertino bendrosios praktikos slaugytoja Alma Staponkienė ir švietimo pagalbos ir konsultavimo skyriaus vedėja Gintarė Vičienė.

Susumavus rezultatus I vietą laimėjo komanda „Agurkai. Dėl antros ir trečios vietos vyko įtempta kova, nes komandos „Slyvos“ ir „Cukrus“ surinko vienodą balų skaičių. Atlikus papildomą praktinę užduotį II vietos laimėtojai tapo „Slyvos“, o trečiojoje vietoje liko „Cukraus“ komanda.

Dalyvaudami viktorinoje mokiniai pagilino žinias apie sveiką mitybą , smagiai leido laiką, dirbo komandose. Balus skaičiavusi ir vertinusi švietimo pagalbos ir konsultavimo skyriaus vedėja Gintarė Vičienė pasidžiaugė moksleiviais, nes į viktorinos klausimus mokiniai pateikė nemažai teisingų atsakymų.

Nugalėtojams buvo įteiktos atminimo dovanėlės, kurias dovanojo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Visuomenės sveikatos specialistė vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Aldona Šarkauskienė

Skip to content