Menu Close

Smagios „Mankštiados žaidynės“ su šiaurietiškomis lazdomis

Nuoseklumas! Galima pasiekti puikių rezultatų bet kurioje gyvenimo srityje ar bet kuriame moksle, jeigu dirbame ir mokomės nuosekliai. Ne išimtis ir sportas bei fizinis aktyvumas.

Jau keletą metų iš eilės Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija dalyvauja projekte „Sveikatiada“. Tai socialinė iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklose. Kiekvieną mėnesį „Sveikatiada“ kviečia įsitraukti į įvairias fizines, menines ir kitas veiklas.

Vasario mėnesį projektas „Sveikatiada“ pakvietė dalyvauti smagių mankštų žaidynėse „Mankštiada“, kuriose reikėjo mankštintis ir aktyviai praleisti visą šį mėnesį. Iniciatyvos tikslas – sudominti moksleivius naujomis, patraukliomis fizinio aktyvumo formomis ir ugdyti vaikų įprotį būti fiziškai aktyviais.

Mūsų mokykloje pradinių klasių moksleiviai kartu su JPSSP koordinatore sportavo  kitaip. JPSSP Giedrė Bubelienė atsivežė šiaurietiškas lazdas,  su kuriomis smagiai mankštinosi pradinukai ir jų vadovės. Veiklos vyko per kūno kultūros pamoką.

Ir toliau dalyvausime projekto „Sveikatiada“ organizuojamose veiklose, ugdysime mokinių fizinį aktyvumą ir teigiamą požiūrį į sveiką gyvenseną. Juk sveikai gyventi yra smagu!

 

Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Inga Virketė

Skip to content