Menu Close

RENGINYS „GERA PSICHIKOS SVEIKATA – POZITYVIOS EMOCIJOS 2023 M.“ PLUNGĖS LOPŠELYJE-DARŽELYJE „RAUDONKEPURAITĖ“

Gruodžio 8 d. Plungės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ priešmokyklinių grupių „Boružėlė“ ir „Varpelis“ vaikai dalyvavo renginyje „Gera psichikos sveikata – pozityvios emocijos 2023 m.“, kurį organizavo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, Rasa. Šio renginio tikslas – saugoti ir stiprinti psichinę sveikatą, formuojant teigiamas nuostatas, empatiją ir norą padėti kitiems.
Renginio metu vaikai susipažino ir analizavo pagrindines emocijas: laimę, liūdesį, pyktį, baimę, nuostabą, pasibjaurėjimą. Žaidimo metu su „Emocijų lėlėmis“ ugdytiniai atpažino lėlės emociją, ją įvardino ir pavaizdavo savo veido mimika. Po to dalyvavo viktorinoje „Ką žinau apie psichikos sveikatą?“, kurios metu buvo apibendrintos visos emocijos ir nuotaikos.
Smagu, kad renginio pabaigoje ant balionų vaikai nupiešė tik laimingus veidukus, o tai parodo, kad jie prisipildė pozityvių emocijų. Norėčiau paraginti tėvelius nebijoti kalbėti apie emocijas su savo vaikais. Apie patiriamas įvairias emocijas kalbėti būtina, nes taip fornuojami svarbūs psichikos sveikatos įgūdžiai.

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje
Rasa Staponkienė

Skip to content