Menu Close

Projekto viešinimo renginys

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuo 2021 metų įgyvendina projektą „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) teikimo modelio diegimas Plungės, Mažeikių ir Tauragės savivaldybėse“, kuris finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės  erdvės finansinio mechanizmo Programos „Sveikata“ kvietimo „Adaptuoto ir išplėsto jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) teikimo modelio įdiegimas“ lėšomis.

Rugsėjo 14 dieną įvyko pirmasis šių metų projekto „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) teikimo modelio diegimas Plungės, Mažeikių ir Tauragės savivaldybėse“ nuotolinis viešinimo renginys. Jo metu apie 50 svečių iš Plungės, Mažeikių ir Tauragės rajonų susipažino su projekto tikslais bei teikiama nauda jaunimui. Renginyje dalyvavo Plungės rajono savivaldybės meras, Audrius Klišonis, LR Seimo narys Jonas varkalys, Mažeikių ir Tauragės rajonų savivaldybių atstovai, savivaldybių Tarybų, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto nariai, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai, jaunimo organizacijų, gydymo įstaigų atstovai ir kitos suinteresuotos šalys.

Renginio moderatorė Gintarė Razulevičiūtė papasakojo apie laukiamus projekto rezultatus. Taip pat renginio dalyviai susipažino su konfliktų sprendimų strategijomis, gilinosi į asmeninius ir tarpasmeninius santykius ir pozityvų mąstymą. Renginio svečiai mokėsi atpažinti ir įvertinti stresines situacijas bei pozityvaus mąstymo dėka lengviau jas spręsti. Organizacijų atstovai turėjo galimybe susipažinti kaip taikomi universalieji ugdymo metodai bei įtraukūs projektai, dirbant su jaunimu pagal projekto 8-is algoritmus.

Skip to content