Menu Close

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojai prisideda prie skiepų kabineto darbo

Prasidėjus skiepijimui COVID-19 (koronaviruso infekcijos) vakcina Plungės rajono savivaldybėje, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Plungės rajono savivaldybės ligonine dalyvauja Plungės rajono savivaldybės vakcinacijos COVID-19 (koronaviruso infekcijos) vakcina koordinacinėje grupėje. Įsibėgėjus vakcinacijai, visuomenės sveikatos biuras teikia pagalbą Plungės pirminiams sveikatos centrams, kviečiant asmenis skiepams, pagal jų pateiktus sąrašus. Dienos vakcinų skaičius yra ribotas, todėl skiepijami tik asmenys esantys sąrašuose ir labai prašome asmenų, kurie nesulaukė visuomenės sveikatos specialisto skambučio, nevykti į skiepų kabinetą Ta pati tvarka galioja ir esant revakcinacijai. Būtina sulaukti patvirtinančio skambučio, kad galite nurodytu laiku atvykti skiepytis, nes vakcinacijos kortelėje nurodyta data yra tik preliminari.

Atvykstantieji skiepytis turi su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, o jei skiepas pakartotinis, tai būtina atsinešti vakcinacijos kortelę, kurioje nurodoma kada ir kokia vakcina asmuo paskiepytas.

Paskirtą dieną atvykus skiepui, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojos pasitinka ir padeda užsipildyti privalomą vakcinacijos sutikimą, kuris vėliau yra suvedamas į esis.lt sistemą. Visą skiepo informaciją asmuo gali matyti savo e-sveikatos portale.

Plungės rajono senjorai, neužsiregistravę (nepageidavę būti registruoti) skiepui dėl to, kad pageidavo vakcinos, kurios gydymo įstaiga tuo metu neturėjo, arba neatvykę skiepytis paskirtu laiku, gali naujai registruotis arba būti užregistruoti skiepijimuisi, paskambinę į savo gydymo įstaigą, kurioje yra registruoti.

Nuo 2021 m. kovo 22 d. asmenys, priklausantys prioritetinei senjorų grupei (65 m. ir vyresni), kviečiami naujai priimti sprendimą dėl skiepijimosi ir registruotis  arba su artimo asmens pagalba susisiekti su savo asmens sveikatos priežiūros įstaiga ir užsiregistruoti vakcinavimui nuo COVID-19 (koronaviruso infekcijos) ligos pasirinkta norima vakcinos rūšimi.

Skip to content