Menu Close

Dar labiau švelninamas karantinas

Karantinas pratęstas dar dviem savaitėms, iki gegužės 11 dienos.

Kitą savaitę pradedamas antrasis karantino švelninimo etapas.

Nuo pirmadienio, balandžio 27 dienos, savo paslaugas,esant tam tikriems reikalavimams, galės teikti kirpyklos ir nagų priežiūros salonai, lauko kavinės, bibliotekos, muziejai ir zoologijos sodai, atveriama galimybė veikti tam tikrų sporto rūšių profesionalioms treniruotėms lauke. Toliau bus ribojamas  lankytojų srautas bei turės būti užtikrinamos higienos sąlygų laikymasis.

Lankytojams atidaromi atvirose erdvėse esantys pažintiniai ir mokomieji takai (išskyrus apžvalgos bokštus), parkai, zoologijos, botanikos sodai, užtikrinant, kad tarp žmonių ar grupių bus ne mažesnis nei 2 metrų atstumas.

Kaukių dėvėjimas viešose vietose ir toliau išlieka privalomas, išskyrus tuos atvejus, kai valgoma ar geriama viešojo maitinimo įstaigose. Kavinės, restoranai ir barai lankytojus galės aptarnauti tik lauke, taip pat, kaip ir anksčiau, tiekti maistą išsinešimui.

Kirpyklos ir nagų priežiūros salonai privalės riboti klientų srautus. Vienam klientui turės būti užtikrintas ne mažesnis kaip 10 kv. m. plotas arba vienu metu paslaugos galės būti teikiamos tik vienam žmogui bei užtikrinamos nustatytos higienos sąlygos.

 

Informacija LR SAM

Skip to content