Plungės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga. Įstaigos kodas 302415311

info@plungesvsb.lt

El. paštas

(8 448) 52 034

Telefonas

 VASARIS – sveikatingumo mėnuo „Judėjimas – sveikata“

VASARIS – sveikatingumo mėnuo „Judėjimas – sveikata“

2019 metų vasario mėnesį Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje didelis dėmesys buvo skirtas fiziniam aktyvumui. Tikslas – sudominti moksleivius naujomis, patraukliomis fizinio aktyvumo formomis.
Į gimnaziją iš Plungės VSB  mokiniams buvo pakviesta šiaurietiško ėjimo specialistė, kadangi  gimnazija dalyvauja Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro projekte „Sveikos gyvensenos skatinimas Plungės rajone“. Gimnazijos pirmokėliai dalyvauja sveikatingumo seminaruose, o I ir II g klasių mokiniai – funkcinėse mankštose, kurias veda kineziterapeutas. Kūno kultūros mokytojai taip pat skatina mokinius daugiau fiziškai judėti ne tik per kūno kultūros pamokas, bet ir po pamokų. Didžiausias pradinukų   džiaugsmas – judriosios estafetės ir galimybė išvykti į varžybas.

Visų laikų fizinio aktyvumo tyrinėtojai priėjo vieningą išvadą – judėti sveika. Taigi, be fizinio krūvio – niekaip. Tai ne mados ar estetikos reikalas, tai gyvybiškai svarbu žmogaus organizmui. Todėl kiekvienas turime  kasdien judėti ir mankštintis.

 

 

Visuomenės sveikatos specialistė

Inga Virketė

Skip to content