Menu Close

Mokymai gyvensenos klausimais onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems Plungėje

Rugsėjo 22 dieną, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure vyko mokymai pacientams ir jų artimiesiems apie gyvenseną sergant onkologinėmis ligomis.

Mokymų tikslas – atsakyti į mūsų visuomenėje plačiai diskutuojamus ir daug painiavos keliančius klausimus apie žinias ir priemones, padedančias kelionėje per vėžį. Į šiuos klausimus padėjo atsakyti Dainora Mačiulienė, LSMU Kauno klinikų chemoterapinės onkologijos gydytoja rezidentė.

Mokymų metu Virginija Petkevičienė, sergančiųjų lėtinėmis ligomis fizinio aktyvumo specialistė ir trenerė, pateikė daugybę atsakymų, argumentų ir pavyzdžių apie fizinio aktyvumo svarbą sergant onkologine liga.

Giedrė Alinauskienė – Strumilienė, gyvensenos medicinos specialistė, socialinių grupių, skirtų lėtinėmis ligomis sergantiems, įkūrėja, pasakojo apie maistą onkologinės ligos akivaizdoje.

Dėkojame lektorėms už įdomius, moksliniais tyrimais, faktais ir įrodymais bei asmenine patirtimi paremtais pranešimais taip pat Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) direktoriui Virginijui Šauliui ir Visuomenės sveikatos biurų asociacijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


× penki = 35

Skip to content