Menu Close

Lietuvos sveikatą stiprinančios mokyklos mini savo veiklos 30-metį

Šiais metais, Higienos institutas, norėdamas atkreipti visuomenės ir visų mokyklų bendruomenių dėmesį į sveiką gyvenseną bei tinkamai pažymėti sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-mečio sukaktį, pakvietė šalies mokyklas dalyvauti nacionaliniame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“. Renginyje dalyvavo per 55 tūkstančiai dalyvių iš 59 savivaldybių, į jį įsitraukė per 600 mokyklų.

Renginio tikslas – propaguoti sveikatą stiprinančių mokyklų idėją ir vertybes, skleisti žinią apie sveikatą stiprinančių mokyklų bendruomenių veiklą, pristatyti jų gerąją patirtį, pagerbti mokyklų sveikos gyvensenos idėjų puoselėtojus.

Ta proga balandžio 26 d. Plungėje buvo organizuojamas renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“, organizatoriai Plungės lopšelis-darželis „Vyturėlis“, partneriai Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Plungės rajono savivaldybė.

Renginyje dalyvavo 10 sveikatą stiprinančių mokyklų iš Plungės rajono, kurio metu visi susirinkusieji šoko bendrą šokį, prisistatė ir sportavo. Dalyviai nestokoja energijos ir gerų emocijų.

Ačiū visiems dalyvavusiems renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023‘‘ Plungėje.

Džiaugėmės Higienos instituto direktoriaus Padėką.

Skip to content