Menu Close

KOVO 20 -oji – PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija paminėjo šią dieną informatyviai, įdomiai ir draugiškai. Vyko radijo laida, kurioje buvo priminta, kaip ir kodėl turime saugoti savo mylimą planetą, integruotos pamokos, kurių metu dalykinės žinios buvo integruojamos su gamtos, biologijos, ekologijos bei gamtosaugos žiniomis. O per šeštą ir septintą pamokas vyko paskaitos: 5-6 -tų klasių mokiniai klausėsi mokyklos visuomenės sveikatos specialistės apie Žemės dienos išraišką –  viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą  , o 8-okai – sprendė kryžiažodžius šia tema. Po paskaitų bei edukacinių užsiėmimų visi draugiškai iškėlė nemažai pačių mokinių pagamintų inkilų mokyklos teritorijos medžiuose.

Pasaulinės Žemės dienos minėjimas, įtraukė ir Kulių gimnazijos mokinius į aktyvią kūrybinę veiklą, šiemet įgavo naują formą. Visą savaitę mokykloje vyko įvairūs renginiai, skirti šiai dienai įprasminti, kuruojami biologijos mokytojos metodininkės Juditos Narutavičienės ir visuomenės sveikatos specialistės Irenos Lapienės. Mokyklos fojė buvo eksponuojama mokinių darbų paroda „Mums rūpi Žemės likimas“. Kitas mokyklos erdves papuošė mokinių kūrybinis projektas „Žemės mozaika“. Bibliotekoje – skaitykloje vyko paskaitos „1000 Žemės paslapčių“, kurias pravedė mokyklos visuomenės sveikatos specialistė. Ši diena suvienija žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų.

Džiaugiamės įtraukę mokinius, mokytojus ir visą mokyklos bendruomenę į aktyvią kūrybinę aplinkos puošimo veiklą, kartu skleisdami aplinkosaugines idėjas bei propaguodami žemės meną kaip ekologinio ugdymo formą ir estetinės raiškos sąsajas.

Visuomenės sveikatos specialistė Irena Lapienė

Skip to content