Menu Close

Jaunimo tinklalapis – www.sveikatostinklas.lt

Ar jaučiate, kad jums trūksta patikimos ir aktualios informacijos apie sveikatą? Ar esate jaunas žmogus nuo 14 iki 29 metų? Jei taip, portalas www.sveikatostinklas.lt yra puikus resursas, galintis jums padėti.

www.sveikatostinklas.lt – tai vieta, skirta jaunimui, kuris siekia rūpintis savo sveikata. Mūsų svetainėje rasite naujausią, patikimą ir jaunimui aktualią informaciją apie mitybą, lytinius santykius, psichinę sveikatą ir daug kitų svarbių sveikatos temų. Visi straipsniai ir informacija yra pateikiami suprantama ir jaunimui patrauklia kalba.

Be to, tinklalapyje skelbiami renginiai, kurie yra organizuojami 24 savivaldybių Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorių. Šie renginiai skirti padėti jaunimui pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą, patarti dėl sveikatos problemų ir atsakyti į klausimus. Renginių koordinatorių kontaktinę informaciją galima rasti skiltyje „Kur mus rasti“.

Dar viena svarbi skiltis tinklalapyje  – „Klausk patarimo“, kurioje jaunuoliai gali užduoti klausimus sveikatos specialistams. Specialistai stengsis atsakyti į klausimus kuo greičiau, kad jaunimas galėtų laiku pasiekti reikiamą informaciją ir pasirūpinti savo sveikata. Tai ypač svarbu jauniems žmonėms, kuriems gali būti sunku kreiptis į sveikatos specialistus arba gauti reikiamą informaciją.

Jei ieškote patikimos ir aktualios informacijos apie sveikatą, www.sveikatostinklas.lt yra puikus išteklius, kuriuo verta pasinaudoti. Apsilankykite svetainėje ir įsitikinkite patys!

 

Daugiau informacijos suteiks Sveikatos stiprinimo centro Visuomenės sveikatos stiprinimo skyriaus vyr. spec. Mintarė Jurgilaitė el. paštu mintare.jurgilaite@smlpc.lt arba tel. 8 607 96 052.

 

Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centras

 

Skip to content