Menu Close

Interaktyvios grindys – smagūs užsiėmimai vaikams

Užsiėmimuose naudojamos projekto „Ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų aprūpinimas metodinėmis priemonėmis Plungės ir Tauragės savivaldybėse“ lėšomis įsigytos priemonės. Projektas finansuojamas iš 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšų, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų bei Plungės ir Tauragės rajonų savivaldybių lėšomis. Bendra projekto suma – 229.096,98 Eur

Dar prieš Naujuosius metus Plungės lopšelį darželį „Nykštukas“ pasiekė nauja ugdomoji priemonė – interaktyvios grindys. Po visuomenės specialistų apmokymų ir grindų pristatymo, pagaliau ir mūsų ugdytiniai turi galimybę jomis naudotis, žaisti, užsiimti smagia nauja ugdomąja veikla. „Šarkiukų“ grupė buvo pirmoji, kuri išbandė šias grindis. Vaikai lavino savo rankytes ir piešė bei spalvino savo pasirinktus paveikslėlius, dėliojo geometrines figūras į joms skirtas vietas. Liko dar daug neišbandytų užduočių, tad įdomios ir smagios veiklos turėsime dar labai ilgai.

Užsiėmimuose naudojome projekto „Ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų aprūpinimas metodinėmis priemonėmis Plungės ir Tauragės savivaldybėse“ lėšomis įsigytas lazdas. Projektas finansuojamas iš 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšų, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų bei Plungės ir Tauragės rajonų savivaldybių lėšomis. Bendra projekto suma – 229.096,98 Eur.

 

Visuomenės sveikatos specialistė

vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Erika Siminavičienė

 

Skip to content