Menu Close

Iniciatyva „Judanti klasė 2022“

Plungės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“ apdovanojamas Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro įsteigtu prizu – krištolo statulėle su iniciatyvos logotipu „Judanti klasė“ bei padėkos raštu už labai kūrybingai pravestą iniciatyvą.

Jau antrą kartą įsitraukėme į Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro ir jo partnerių Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamą iniciatyvą „Judanti klasė 2022“, kuri startavo gegužės mėnesį.

Šių metų iniciatyva buvo paskirta Ukrainos vaikams ir jos šūkis „Judam už Ukrainos vaikus. Būkim sveiki ir saugūs kartu!“

„Judanti klasė 2022“ – tai tokia klasė, kurioje visi kartu ir kiekvienas atskirai stengiasi kuo daugiau judėti, kelti sau ir draugams gerą nuotaiką, ne lenktyniauti, o draugiškai įsitraukti į aktyvias veiklas ir savo geru pavyzdžiu įkvėpti kitus.

Iniciatyvos tikslas – formuoti natūralų fizinio aktyvumo įprotį vaikų kasdieniame gyvenime, gerinti emocinę sveikatą naudojant įvairius judėjimo elementus, didinti bendruomeniškumo jausmą tuo pačiu solidarizuojantis ir palaikant ukrainiečių vaikus.

Gegužės mėnuo lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“  buvo pilnas gerų emocijų, šurmulio ir judėjimo. Įgyvendinome visas pasiūlytas užduotis, nevengėme improvizuoti ir judėti savaip. Visas aktyvių veiklų akimirkas fiksavome nuotraukose, iš kurių sudėliojome temą atskleidžiantį koliažą.

Dėkojame Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistėms G. Bubelienei, R. Staponkienei, lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ mokytojoms, ugdytinių tėveliams, aktyviai ir noriai įsitraukusiems į šią puikią iniciatyvą.

 

Visuomenės sveikatos specialistė
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje
Rasa Staponkienė

Skip to content