Menu Close

GERŲ EMOCIJŲ DIENA

Balandžio 8 dieną Akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje vyko renginys „Emocijos. Jų reiškimo būdai“. Šią saulėtą popietę į progimnaziją sugūžėjo gausus pakiliai nusiteikusių svečių būrys. Tai  Vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos pirmokai, lopšelio – darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinė grupė ir „Babrungo“ progimnazijos pirmokai. Šeimininkų teisėmis taip pat dalyvavo ir akademiko  Adolfo Jucio progimnazijos pirmokų klasė.

Būna momentų gyvenime, kai esame tokie pilni jausmų ir emocijų, kad nors susprok! Kartais mumyse tiek džiaugsmo, kad norisi be sustojimo šokinėti, o kartais tiesiog kunkuliuoja pyktis ar taip liūdna, kad net skauda fiziškai. Ar tai pažįstama? Šį klausimą uždavė  renginį organizavusioms ir vedusioms visuomenės sveikatos specialistėms Irenai Lapienei ir Birutei Burbienei.

Linksmasis klounas pakvietė visus pažaisti smagių žaidimų, kad visiems pakiltų ūpas. Juk svarbu ne tik laimėti, bet dalyvauti, draugauti, žaisti, atrasti, išmokti, jausti…

Kasdieniniame gyvenime jausmai reiškiami veido mimika, kūno kalba, todėl ir visų dalyvavusiųjų laukė tokio pobūdžio užduotys: vaikų pastabumo prireikė įvardijant ,,emocijų veidukų“ nuotaikas, vaikai lankstė ir plėšė savo tikrąjį „aš“, vikrumo pareikalavo popierinių gniūžčių „karas“, sprogdindami balionus, vaikai atsikratė susikaupusio pykčio, ieškojo problemų sprendimo būdų piešdami savo portretą ant balionų…

Dirbdami komandose ir atlikę smagias, kruopštumo, artistiškumo  bei susikaupimo reikalaujančias užduotis,  komandų dalyviai tarpusavyje dalinosi jausmais, mintimis ir patyrimais.

Renginio pabaigoje gražius palinkėjimus visiems tarė Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos direktorė Inga Litvinienė, o Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus dalyvius apdovanojo balionais ir atminimo skirtukais.

Kaip gera grįžti iš renginio kupiniems teigiamų emocijų! Vaikams tikrai buvo daug džiaugsmo ir įspūdžių – norėjosi gerai padūkti, o auklėtojos lakstė paskui ir stengėsi įamžinti visas džiugias akimirkas.

 

 

Visuomenės sveikatos specialistė     Irena Lapienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


3 − = vienas

Skip to content