Menu Close

Fizinio lavinimo pamokos su šiaurietiškomis lazdomis Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje

Užsiėmimuose naudojamos projekto „Ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų aprūpinimas metodinėmis priemonėmis Plungės ir Tauragės savivaldybėse“ lėšomis įsigytos priemonės. Projektas finansuojamas iš 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšų, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų bei Plungės ir Tauragės rajonų savivaldybių lėšomis. Bendra projekto suma – 229.096,98 Eur

 

 

Nepabūgę šaltų orų 2-ų ir 6-tų  klasių mokiniai lapkričio ir gruodžio mėnesiais turėjo netradicines fizinio lavinimo pamokas, mokėsi šiaurietiško ėjimo su lazdomis. Jas vedė mokyklos visuomenės sveikatos specialistė. Vaikai sužinojo, kad šiaurietiškas ėjimas yra vienas iš sveikatingumo skatinimo būdų. Specialistė mokė kaip taisyklingai laikyti lazdas, atliko įvairius mankštos pratimus ir, žinoma,  mokėsi taisyklingai eiti su lazdomis. Pamoka vaikams sukėlė daug teigiamų emocijų.

Šios šiaurietiško ėjimo lazdos gautos iš Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vykdomo projekto „Ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų aprūpinimas metodinėmis priemonėmis Plungės ir Tauragės savivaldybėse“ .

 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūra mokykloje

Simona Kazlauskienė

 

Skip to content